Video/ E çuditshme! Treni në Kinë kalon përmes pallatit

E çuditshme, por e vërtetë! Një hekurudhë është ndërtuar përmes një pallati 19-katësh, në Çongqing të Kinës. Kjo është bërë …

Bruksel, treni del nga shinat, disa të plagosur

Një tren pasagjerësh ka dal nga shinat në afërti të Brukselit dhe është raportuar për disa persona të lënduar. Shefi …

Treni del nga shinat në Spanjë, ka viktima

Një tren pasagjerësh doli nga shinat në provincën Galicia, në veri të Spanjës dhe për pasojë dy persona kanë vdekur, ndërsa …

« Kthehu Rifresko