Tragjedia e Portonovës/ Bashkëshorti i Manuelës rrëfen ngjarjen: Më mori vajza e mitur “s’po gjejmë mamin dhe Xhesin”

Domenik Maraj, bashkëshorti i të ndjerës Manuela Maraj, e cila ndërroi jetë më 15 korrik në qytetin e Vlorës, pasi …

« Kthehu Rifresko