Shorti i Europa League, ja përballjet interesante

Europa League ka përcaktuar çiftet e fazës çerekfinale të saj dhe përballjet duket se janë vërtet interesante. Kështu, Manchester United …

Shorti i Ligës së Kampionëve

Fillon hedhja e shortit për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve. Clarens Seedorf, Thierry Henry dhe Rud Van Nistelroy …

« Kthehu Rifresko