Horoskopi, e premte 14 prill 2017

Dashi Dite mjaft harmonike dhe e mbushur me emocione dhe optimizëm do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Ne …

Parashikimi i motit 13 Prill 2017

Dita e sotme do të karakterizohet nga vranësira dhe kthjellime të lehta. Vranësira do të ketë në zonat malore në …

Horoskopi, e enjte 13 prill 2017

Dashi Do ndiheni me te lire për te bere atë qe dëshironi ju te dashuruarit. Çastet e lumtura do jene …

« Kthehu Rifresko