Hakmarrja e grupeve rivale: Qëllimi ishte të vriteshin të gjithë, nipi i Aldo Bares u ngrit nga tavolina 10 minuta para atentatit

Në foto është burri që u mbijetoi bresherive të kallashnikovit në Lushnjë. Një plumb e preku në këmbë. Eshtë jashtë …

Nipi i Aldo Bares i shpëton dy atentave, shokët e tij u vranë. Autorët edhe pse në kërkim kryen masakër në Lushnje

Policia ka identifikuar autorët e masakrës së Lushnjës ku mbetën të vrarë dy 26 vjeçarë, Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha. …

« Kthehu Rifresko