Manchester United mposht Chelsean

Manchester United ka fituar kryendeshjen ndaj Chelseat. Jose Mourinho mundi ekipin e Antonio Contes me rezultat të pastër, 2:0. Golat …

Ronaldo tregon sesi i mbeti numri 7 te Unitedi

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka deklaruar se trajneri Sir Alex Fergudon, e ka inkurajuar që të vesh fanellën …

Shorti i Europa League, ja përballjet interesante

Europa League ka përcaktuar çiftet e fazës çerekfinale të saj dhe përballjet duket se janë vërtet interesante. Kështu, Manchester United …

« Kthehu Rifresko