Foto/ Si u prit Haradinaj në Kosovë

Simpatizantë të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe shumë qytetarë kanë pritur Ramush Haradinajn. Sheshi ‘Zahir Pajaziti’ është mbushur me …

« Kthehu Rifresko