Erik Fullani dhe Noizy thumbojë njëri-tjetrin publikisht

Noizy dhe Erik Fullani kanë nisur së fundmi të bëjnë publike “thumbat” mes tyre. Ata janë tepër miq, por gjithmonë bëjnë …

« Kthehu Rifresko