Greta Koçi: Ja si është të kërcesh me Nard Ndokën

Edicioni i tretë i Dance with me Albania nis të hënën, më 12 shtator dhe tashmë të gjithë pjesëmarrësit kanë …

Greta Koçi repon me Gold Ag

Greta Koçi ka prezantuar këngën e saj të re, “Mas Miri”. Në fakt këngëtarja është e ftuara e reperit Gold Ag …

« Kthehu Rifresko