Gjykata e Krimeve të Rënda ka pranuar kërkesën e Prokurorisë për të pyetur në gjyqin kundër Emiljano Shullazit dhe bandës së tij dy ish-ministrat Saimir Tahiri dhe Lindita Nikolli. Gjithashtu do të japin dëshminë e tyre Drejtori i Policisë Haki Çako dhe ish-zëvendësi i tij Ardina Çipa. Ndërsa avokatët e Shullazit e cilësuan këtë gjyq si të ndikuar politikisht ku janë përfshirë edhe persona të huaj. Tv Klan

Gjykata e Krimeve të Rënda ka pranuar kërkesën e Prokurorisë për të pyetur në gjyqin kundër Emiljano Shullazit dhe bandës …

« Kthehu Rifresko