Duka: Nuk do ketë më arbitra që bëjnë gafa

Shkodra ishte etapa e radhës për Akademinë e Arbitrimit. Pas Tiranës, Durrësit dhe Elbasanit, projekti i nisur nga Federata Shqiptare …

Foto/ Gafa në listën e kombëtares

Sot u publikua lista e futbollistëve të kombëtares të grumbulluar për ndeshjet ndaj Italisë dhe Bosnjës. Trajneri De Biazi për …

« Kthehu Rifresko