Ja si e zgjon i dashuri Eni Koçin

Këngëtarja e njohur shqiptare, Eni Koçi, rikthehet në vëmendjen e mediave rozë, këtë herë për një postim të saj në …

Zbulohet flirti mes Eni Koçit dhe Xherdan Shaqirit

Nuk dihet ku mund të jenë njohur, por tashmë po flitet për një lidhje mes futbollistit të njohur Xherdan Shaqiri …

Foto/ Seti i ri seksi i Eni Koçit…

Këngëtarja Eni Koçi duket shumë seksi këtë periudhë. Ajo nuk ka preferuar të publikojë një këngë të re, por ka …

« Kthehu Rifresko