Eni Çobani buzë detit me bikini

Sezoni televiziv dhe seancat e ndërmjetësimit ja u kanë lënë tashmë vendin pushimeve. Avokatja e njohur Eni Çobani, shfaqet ashtu …

Video/ Shikoni si dukej Eni Çobani nuse

Gjatë emisionit “Rudina” juristja Eni Çobani rrëfeu jo vetëm historinë e dashurisë me bashkëshortin Avenir Shehu, por zbuloi edhe momente …

« Kthehu Rifresko