Meta akuza të forta Bashës: LSI nuk merr lekë për të futur deputet në listë dhe për të bërë kryetar bashkie

Në emisionin “Opinion” Ilir Meta në kundër përgjigje të deklaratave Bashës është shprehur se LSI nuk merr lekë për të …

« Kthehu Rifresko