Andrra dhe Sinani më në fund bashkë

Me publikimin e bujshëm të hitit të ri “Pina Pina” dhe gjithë repertorit fantastik, ka pasur një sezon të ngarkuar. …

Ja hoteli ku po pushon Sinan Hoxha dhe Andrra Destani

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani, janë duke shijuar ende pushime romantike. Ata ndodhen në Abu Dabi dhe muaji i mjaltit, …

« Kthehu Rifresko