Alban Skenderaj publikon klipin e ri

Alban Skenderaj ka publikuar projektin më të ri muzikor. “Nuk je vetëm”, titullohet kënga më e re të cilën e …

Krisje mes çiftit? Pas babait, reagon vetë Miriam Cani

Pak ditë më parë këngëtarja Miriam Cani ka festuar ditëlindjen. Mirëpo partneri i saj Alban Skënderaj nuk e ka uruar …

Alban Skënderaj publikon ‘1000 Premtime”

Ashtu siç kishte paralajmëruar edhe më parë kantautori Alban Skënderaj ka publikuar këngën e tij më të fundit me titull …

Ledioni e quan ‘rrush’ Albanin …

Duket se mes këngëtarit Alban Skënderaj dhe moderatorit Ledion Liço ka një miqësi mjaft të mirë, veçse kolegë me njëri-tjetrin. …

« Kthehu Rifresko