-Jetë dhe Stil, Metro, Te Fundit, Të Gjitha

Surprizat e motit, rikthehen ditët e nxehta

Duket se ditët e freskëta përfunduan edhe njëherë për t’i lënë vendin motit të kthjellët dhe me temperatura të larta. Duke nisur që nga dita e sotme, temperaturat do të ngrihen me 2 gradë celsius duke shkuar në 30 gradë celsius. Ndërsa dita e dielë do të sjellë temperatura deri në 34 gradë celsius, duke rikthyer edhe njëherë ditët e nxehta. Duke nisur që nga e hëna temperaturat do të fillojnë të bien duke u kthyer në normalitetin e stinës.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko