Sport

Super-Messi, shënon dy gola për tre minuta

               Publikuar në : 02:00 - 12/01/18 |
Gerta

Barcelona ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Celta Vigos. Në ndeshjen që po luhet në Camp Nou, Barca po avancon 2:0 ndaj Celta Vigos.
Të dy golat, në minutat 13’ dhe 15, ka shënuar Lionel Messi.

Pas