-Kronikë, Aktualitet, Te Fundit, Të Gjitha

Sulmohet fizikisht në mes të qytetit gazetari i njohur

Gazetari dhe kryeredaktori i “Insajderit”, Vehbi Kajtazi, është sulmuar fizikisht në qendër të Prishtinës

Ngjarja ka ndodhur para pak minutash në një nga lokalet në Prishtinë ku po qëndronte gazetari Kajtazi, raporton Gazeta Express. 

Sipas dëshmitarëve, atij i është afruar një person i cili e ka goditur në fytyrë gazetarin, duke e përgjakur.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko