InstaBIZ, Te Fundit

Suada Sherifi plas bombën: Ja çfarë më kërkoi Fadil Berisha që të shkoja në Miss Universe

Ish-missi Suada Sherifi përgjatë një interviste në ABC News ka rrëfyer një histori të ndodhur rreth 12 vjet më parë me fotografin e njohur Fadil Berisha.

Bukuroshja shqiptare tregoi arsyen se pse ajo nuk ishte përzgjedhur për të përfaqësuar Shqipërinë në Miss Universe në vitin 2005.

Sherifi tha se fotografi Berisha i kishte kërkuar të bënte hundën operacion, me qëllim për t’a zvogëluar, mirëpo kjo kërkesë nuk u pranua për arsyen se nuk ishte e drejtë dhe në vend të saj konkurroi një tjetër bukuroshe, Eralda Hitaj.

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko