InstaBIZ

Stresi flet për herë të parë për ndarjen me Kejsin, si qëndron e vërteta


               Publikuar në : 22:32 - 14/09/18 |
b.f

Reperi i njohur Stresi është i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë”. Stresi ndër të tjera ka folur mbi lajmet që pushtuan portalet se ai ishte ndarë nga gruaja e tij, Kejsi.

I pyetur nga Çani se si qëndronte e vërteta mbi këto ndarjen e tij, ai ka rrëfyer se e gjitha ishte fake news.

“Janë thjesht lajme fake në portale. Duhet të më pyesnin mua dhe ta konfirmonin. Unë nuk jam ndarë nga ajo”, ka thënë ai, shkruan zoneelire.al

Gjithashtu, Stresi ka shfaqur edhe çertifikatën e martesës dhe ka thënë se ndihet shumë i lumtur me vajzën që ka zgjedhur.

“Nuk do ketë kurrë martesë të dytë. Jam i qetë, e di se çfarë kam zgjedhur”, ka thënë Stresi për Kejsin.

Pas