InstaBIZ

Stresi: Dua ta bëj dasmën në Santorini, larg syve të të gjithëve

               Publikuar në : 11:52 - 13/01/18 |
ri.de.

Për shumëkënd duket e pabesueshme se Stresi po mendon për martese, për vetë moshën e re dhe natyrën rebele. Por, teksa ka folur në emisionin Pasditja ime, ai është shprehur se ka plan të bëjë një dasëm në Santorini, por pa përcaktuar kohën…

Ai është në lidhje me një vajzë me emrin Kejsi dhe në foton e parë të 2018, shkruante se “ky është viti jonë”. Ndërsa si për ta përforcuar këtë është shprehur në emision se lidhja e tyre është serioze dhe se do të bëjë një dasëm larg syvë të të gjithëve. “Varet, dëshira është e madhe po nuk flas dot para kohe!”-u shpreh Stresi, kur u pyet për kohën kur do të martohet. /Opinion.al

Pas