Galeri, Te Fundit

Stilimi i çuditshëm i vetullave që po kthehet në trend/A do të guxonit?

landscape-1493902538-untitled-1

Picture 1 of 4

Instagram tashmë është bërë një nga vendet që promovon trende të reja të modës më shpejt se çdo gjë tjetër. Moda në fakt është shumë e pazakonte dhe sidomos vitet e fundit kur asgjë nuk ka më limit. Vetullat janë kryefjala e instagramit dhe të gjithë blogerët po promovojnë një mënyrë të çuditshme të stilimit të tyre. Me forma dhe me “krehje” ng më të pabesueshmet atop o kthehen në një trend. Për më tepër hidhini një sy fotogalerisë.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko