Kryesore

Spanja emëron trajnerin e ri, ish legjenda e Real Madrid zëvendëson Lopetegui


               Publikuar në : 14:19 - 13/06/18 |
b.f

Pas shkarkimit të trajnerit Julen Lopetegui, Spanja ka emëruar menjëherë trajnerin e ri të skuadrës. Trajneri i ri i skuadrës do të jetë Fernando Hierro. Ditën e premte ai do të jetë në krye të skuadrës në ndeshjen e parë që do zhvillojnë kundër Portugalisë.

Hierro ka një karrierë 12 vjeçare me Real Madrid, dhe ka fituar 89 kupa me skuadrat e tij.

Pas