-Jetë dhe Stil, Metro

Si renditen shenjat e horoskopit: Nga më flirtuesja te ajo që nuk flirton thuajse fare

Të gjithë flirtojmë në ato mënyrat tona, por asnjëherë të gjithë njësojë. Ka disa njerëz të cilët nuk jetojnë dot pa flirtuar, siç ka edhe nga ata që as nuk dinë të flirtojnë, ama për këtë është përgjegjëse edhe shenja e zodiakut. Shenja më flirtuese nga të gjitha është Dashi, dhe kushdo që ka një partner/e të kësaj shenje duhet të bëj kujdes. Ja si renditen shenjat nga e para te e fundit.

1 – Dashi

2 – Binjakët

3 – Luani

4 – Virgjëresha

5 – Akrepi

6 – Gaforrja

7 – Bricjapi

8 – Demi

9 – Shigjetari

10 – Peshorja

11 – Ujori

12 – Peshqit

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko