Bota, Te Fundit

Shqiptari rrëzohet nga 10 metra lartësi, dërgohet në gjendje të rëndë në spital

Një shqiptar është rrëzuar mëngjesin e sotëm nga çatia 10 metra e lartë, teksa po punonte. Ngjarja ka ndodhur në Via Nazionale Piemonte në Itali. Mësohet se Edmond Ndou, 33 vjeç ishte duke punuar në çatinë e një kapanoni dhe humbi ekuilibrin duke u rrëzuar. Ai i shpëtoi vdekjes por ndodhet i shtruar në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.  

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko