InstaBIZ

“Shpërthen” Tuna: “Të dashtuna PORDHtale”

Këngëtarja Tuna ndodhet në muajit e fundit të shtatzënisë. Gjatë ditës së djeshme qarkulloi lajmin se ajo ka vendosur që fëmijën e saj të parë nuk do ta sjellë në Kosovë, por në Maqedoni. Ky lajm sa duket e ka nervozuar tej mase këngëtaren shqiptare e cila përmes një status në llogarinë e saj ka “shpërthyer” ndaj gazetarëve dhe mediave të tyre duke i quajtur “PORDHtale”.

 

“Te dashtuna PORDHtale!

Ju sa here i qoni shfalerkat me abortu i qoni ne sistine po shuni!

T’pakten une po lindi ne vendlindjen tem dhe nuk po paguj ne spitalin e njohur qe ben biznes me pacienta kosovare!”

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko