Aktualitet

Shpërthen me eksploziv makina e një gruaje në Patos

               Publikuar në : 15:05 - 16/04/18 |
ri.de.

Një automjet është djegur ditën e sotme në Fier. Sipas të dhënave zyrtare, dyshohet se mjetit i është vendosur eksploziv. “Më datë 16.04.2018, në lagjen ‘1 Maj’, Patos, është djegur pjesërisht mjeti tip ‘Nissan’, në pronësi të shtetases E.A, banuese në Patos.
Dyshohet se ne pjesen e perparme të mjetit eshte vendosur lëndë plasëse eksploziv.Punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit”, deklaron Policia e Fierit.

Pas