InstaBIZ

Shpërthen ish-partnerja e Majk: Ai nuk kujdeset financiarisht për fëmijën tonë


               Publikuar në : 19:01 - 11/07/18 |
Gerta

Majlinda Zeka ish-partnerja e Majk, e cila ka një djalë me reperin shqiptar, ka zbuluar një detaj shumë të rëndësishëm nga marrëdhënia e saj me ish-të dashurin e famshëm tashmë pas lindjens së fëmijës së tij të përbashkët.


Në një story në Instagram ka thënë se babai i djalit të saj, Roanit, nuk kujdesët për djalin e tyre financiarisht.
Majk dhe Majlinda u ndanë, pasi u bë publik lajmi, se ajo ishte shtatzënë dhe i ati i fëmijës ishte pikërisht reperi i njohur./opinion.al

Pas