InstaBIZ

Shpat Kasapi: Një natë në klubet e Tiranës provova …

Gjatë mbrëmjes së sotme të spektaklit “Your Face Sounds Familiar” këngëtari i njohur shqiptar, Shpat Kasapi, ka performuar këngën “Bailamos” të yllit të famshëm Enrique Iglesias.

Por për këtë arsye sigurisht që i duhej të futej nën lëkurën e këngëtarit të njohur spanjoll, madje duke imituar edhe shikimin e tij, shkruan syri.net.

Kjo duket se i ka sjellë në mendje Shpatit bëmat e tij në klubet e natës në Tiranë, ku ai ka aplikuar me shumë sukses këtë shikim “alla Enrique Inglesias”.

“Një natë në ‘pubet’ e Tiranës provova të përdorja shikimin si Ernike Iglesias. Dhe për pak minuta e pashë veten të rrethuar nga shtatë femra…”, rrëfeu shpati para se të ngjitej në skenë për të imituar yllin e muzikës botërore.

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko