Aktualitet, Te Fundit

Pamje tmerri/ Fëmija 3-vjeç rrihet barbarisht nga pronarja e kopështit

Një fëmijë vetëm 3 vjeç është rrahur barbarisht nga administratorja (pronare) e kopështit privat “Diren”, Anjeza Shabani që ndodhet në Sauk.

Pamjet shokuse janë transmetuar sonte në emisionin Stop në tv Klan. Ky emision investigoi rastin, pasi babai i fëmijës kishte denoncuar me fakte se fëmija i tij dhunohej. “Nuk kam dyshime, kam bindje se djalin ma kanë rrahur”, tha babai në një intervistë për Stop.

Dhe ky baba paguante me para dhunën, pasi kopështi është privat.

Pas fotove që babai ka paraqitur në stafin e emisionit ka nisur edhe puna për të zbardhur ngjarjen. Eshtë arritur nga stafi i Stop-it të vendoset një kamera, ku është filmuar dhuna makabre ndaj fëmijës.

“Kjo është vetëm një ditë”, tha Saimir Kodra teksa pasqyronte kroniken, duke lënë të kuptohet se dhuna ka qenë e vazhdueshme në këtë institucion privat për rritjen e fëmijëve.

Lajmi ParaLajmi Pas

76 Comments

 1. Tqifsha ropt mu ne pidh moj anjeza te shkerdhefsha fisin! Ti do varur mu ne mes te qytetit moj bushtre

 2. CFAR KE BERE MOJ PLER FEMER E DEGJENERUME,A TKISHA RASTIS VEC NJE MOMENT ATY AS SPITALI STE KISHTE MARR PERSIPER..OOOOO FIS KURVASH

 3. OOOOOO krejt familjen ja kisha qiii, me benzin e kisha ly e kisha kall ,kam e dur ja kisha thy ,qe ton jeten e vet sakat me met mos me mujt sen me ba ma . ta qifshaaa kudren e nanes ta qifshaa . shyqyr more zot qe so fmija jem ,se jo ti po as policia skish mujt mem nal me ta qi krejt familjen met myt tut rreh ,tkisha vjerr midis qytet edhe tkisha lon 1 jave qaty qe met pa krejt

 4. Femijet duan perqafime, puthje, ledhatime…..Ky eshte ushqimi i tyre per t’u rritur te shendetshem, te qete, te bute e te mendcur…. Me dhemb e me qan zemra pas kesaj videoje!

 5. nqs ka shtet e qeveri te pakten te kto lloj situatash te behet drejtsi…..nk kam per kte pler femer qe as femer e nen nk esht se nqs do kishte ca do lloj ndjesie as qe nk duhet ta conte ne mend kte lloj veprimi turp ti vij asaj e asaj te punsuares tjeter si edukatore kulmiii

 6. nuk duhet te na çudise kjo gje deri sa jemi te gjithe te braktisur nga kjo shoqeri qe hesht nga vetja thotë:

  Lulzime
  Me e tmerrshme se kaq nuk ka por vetem gjerat qe shohim pra vetem pellembet po injorimi valle i halleve qe nuk dalin neper ekrane .Bravo Saimir e Genti te gjithe duhet te jemi krenar per ju

 7. nuk duhet te na çudise kjo gje deri sa jemi te gjithe te braktisur nga kjo shoqeri qe hesht nga vetja thotë:

  dritherima

 8. ma ke bo mishi cop o legene femer po je dhe femer duhet me pat kujdes me femit .nuk osht i joti dhe po i bie esht femija e babes dhe e nenes vet un jam pa fjal…??

 9. Zoti i ardhte hakut kesaj bundre te pashpirte.
  Zoti u ardhte hakut edhe ketyre plehrave qe marrin leke per te licensuar keto mini Aushvice, dhe nuk kryejne asnje kontroll.

  Duhet patjeter nje skuader xhelatesh per te pastruar kete vend nga histeriket, te fortet, kriminelet, hajdutet.

  Thone ka qene nje Enver qe ia q… nonen me rrenje. Per te tilla fenomene duhet marre shembull si procedonte ai.

  Nje baba si une, do detyrohej te kthehej ne kriminel pasi eshte i padurueshem ky fenomen ne evlatin tend.
  Zot mos me provo per te tilla gjera se mendje i thone.

 10. A ka prind ky femije? Dil kape per flokt at egersire mbyte se gjynah eshte me jetu ajo.Zoti e vraft shtigen

 11. Kjo qenka e pashpirt katile si mund te bej nje edukatore dhe administrators keshtu kesaj I thon hapu burg te hyj brenda se une nuk kisha lene kock pa I thye katiles

 12. Kuk arrij as te shkruaj se edhe une kame rritur femij ne kopsht! me vjen keq po keto ngjarje po ju perseriten shume shpesh a thua pse? nuk merren masa sa meritojn keto bushtra, me FALNI mendoj se gazetaret duhet te japin jehon ngjarjeve si ne fillim te rastit, gjate gjykimeve nese gjykohen dhe deri ne informim te opinjonit per denimin qe e marrin keto te pa shpirta, qe te marrin mesim edhe te tjeret , e jo vetem largim nga puna apo mbyllje te instucionit,dhasht Zoti mos te degjojm me kesi raste.

 13. Pom dhem shum kjo ngjarje, se edhe un i kam rrit fmin e mi nepër kopshte,
  Po ju them sinqerisht po ta kisha pa fmin tim në kët video, do i kisha shenu vet 20 vjet burg, e kjo e pa shpirt nuk kish ekzistu ma
  turp turp nqoft se shteti nuk jep denim maksimal

 14. Komente te shpifurra thoni o horrat e shipris po behet buj ne Amerik o qelbesira nuk rrihet femija ne ate lloj menyre o katunare e saukut o vdeksh o zot o kurv e papare gjith shqipria do te peshtyje ne surrat ti denohesh me vdekje o kalbesire cfare mesazhe deshironit ti jepnit kurves edukatore a ka familje djali nena tij ta therri e tja boj mishin copa copa degjenerim absolut i keq

 15. Ky eshte nje shembull i mire i realitetit Shqipetar…si ‘edukatorja’ qe duhet arrestuar…dhe komentet e shumta te shpifura me poshte jane sh. per te lene deshire ??

 16. Po cfare te diskutosh per kete budallaqe. Po a nuk e keni pare kur bente nje emision dhe qeshte si histerike.Sikur ta kishin gudulisur ne vend te keq. …mbi nje butafori si nje veture e kuqe. ne emisionin “Alarm”…
  Nje injorante fytyre petull.

 17. Si nuk ju vjen turpe o ndyrsira te qelbura dhe doni pune dhe nuk dini ta mbani ishalla ngelesh rrugeve te Tiranes per nje cope buku dhe ajo qelbesire tjeter qe e shikon dhe nuk ndihet ne burge te gjithe edhe pronarja qe e ka kete kopesht te donohet dhe ti ktheje parat njerezve qe I ka mare deri tani nje me nje Ne gjygji cojeni shkateroheni ate kopesht privat Te forte qenkan prinderit e femijes une do ta kisha vrare ate qelbesire

 18. Pupupupup Po kush i puneson keto mostra kush??????? Paguhet mire e mire nga prindi i shkret dhe I abuzon foshnjen 3 vjec???? ??????

 19. o te sherdhefsha rrobt e shtepise e te fisit. O putane e mutit.Tja kishe bere femijes tim nuk do kish agjenci te te merte ne mbrojtje .Ta kisha ngrene gurmazin dhe ta kisha pire gjakun pa te dale akoma shpirti..

 20. O kafsh je nene vet apo jo. Si mundet te besh ate gje. Nuk mundem ta shof me… Njerzit te paguaj te besojn femijen. Vdekjen dhe e ke pak o qenie mizore. Nuk kam uruar te keqen njeriu por ty ti uroj gjith te kqiat.

 21. Po prinderit e femijes qenken te dal faret po si prisni te bejne te tjeret dicka po shkoni ore shkoni qyyyyqaa o zot se gati po na pushon zemra cpo shohim po shko kapeni ate qe nuk e di si ta quaj po futjani duart ne fyt oooo zot i madh po nuk me intereson burgu qe haj vetem hakun e femijes nuk e le ooo zot ooo zot si nuk e di nuk e di nuk ka fjal

 22. O qysh po mundet prind e fmis melon bre ashtu te lir sepse ashtu tha nje komentus o bre nga KOSOVA kisha ardh me pas mundsi meja Jap shperblim???

 23. Po kjo nuk qenka qender per edukim po per dhunim te femijve dhe fjalet e ksaj qenka duke i tramitizoj gjithe femije dhe dhuna e ksaj eshte e pa tolerushem kjo duhet denohet dhe familjaret e ktyre femijeve kerkoj kompenzim finaciar per femijet e tyre dhe kjo qender duhet mbylle qe sot .

 24. O cka te kisha rreh un ty si po e rren kete fmi te gjore o kuku oj kuder o ty je pa shpirt shka din ky eshte vetem fmi si kur te isha nana e aty fmiu o ty nuk ishe gjall per bese besom a ty qifsha rob oj kuder muti

 25. Ok kuder deknit nvorr ti qifsha bre familjen ta shkerdhefshaaa bre bir kurveee o krejt tkisha rjep me thik ta kisha qi ftyren e idiotes bre veq me ardht mundeisa met taku se me dit qe ne burg hy pata qi deknit e tgjall nuk ka me lon bre muti niherr bre ftyr magjupeee

 26. Ma si ka mundesi qe te ndodhin keto gjera ne 2016.. Nuk dua te jem ne vend te atyre prinderve te femis… po e kapa ate lloj bushtre nuk e di…….

 27. Pasha Zotin plumbin e ka pak.Gjeja e pare qe i kam thene edukatores se femijes sim kur e dergova ne kopesht per here te pare ka qene mos guxo ta prekesh femijen per asgje se i them burgut hapu pa mu dridhur qerpiku.

 28. Kjo eshte shteti ligjor… i shteti te se drejtes shqipetare…. po mimistri klosi… femijet ne kopesht te tille i ka valle……????

 29. Ky femi per aq sa minuta ka qare per afro 4-5 min aq muaj ka per te vuajtur kjo ordinere femer… po te ishte jo vetem djale, vella , nip , apo njeri i afert i ime kjo barnone nuk do merte me fryme….

 30. O Zot mos me ndodht mua se un ja marr frymen me duart e mia asaj plehre ….. a ka shtet kund ajo do varur po me perpara me è rraf me litar te lagur

 31. Po te ket prinder me te bertete me seder…kjo administratorja e do ta rrjepesh sic rripet bagetia……..

 32. Shrige e ndyre, ajo do mare prej lesh koke dhe do hequr zvare…po edukatoret e tjera si qendrojne aq te qeta? Kjo shtrige jo vetem qe nuk duhet te qendoje asje minute me shume ne punen qe ka, por duhet te denohet per abuzim femijesh. Personat qe jane te dhunshem nuk nivel kulture, ngaqe nuk Kane llogjik te ulen e te sqarohen perdorin dhunen se aq kuptojne. Eshte turp I botes qe lene keto injorante te edukojne brezin e ri kur nuk e Kane ate edukate per veten e tyre. Vafshe ne hell ndyresire

 33. Prostittuta lavire ..nuk e dim ku jetojm ky esht shteti qe i lejon cdokujt te hapi kopshte shkolla ku jeni a mund ta dim po jemi ne qe akoma besojm te ju ….krim nga ky vend duhet me ik naten dhe me nis me fol smbarojm kurrr ……….tjerat …….

 34. A…. E kam rujt foton tende me shume kujdes e kam pare ruju kur te dalesh ne rrug se botabeshte shume e vogel kam per te teheq zvarr ete bej hor moj Kurv

 35. Ne Burg meniher me rahje push tasht ti punen gabim e ki ndesh me rre dikan hin ne sadomazo e ja ne kopsht

 36. O BURRA KOBUREN TA VARIM NE MES TE FSHATIT TA QETHIM TALLACE ROPQIREN QE MBASE VDESS TE QIFSHA ROPT…

 37. Kjo kuqke e vertet paska probleme , Duhet te denohet se nuk eshte kopshti per Kurva , Pisja idiotja e pashpirta moj katile skam fjal qka te them po e traumatizoj femiun nuk kishte ku te gjej mbeshtetje e bente Kurva foto ooo do te shkulnfloket sapo te shoh herdokur ne rrug

 38. Un kam vajzen 3 vjece dhe se kam prekur ndonjehere me dore imagjinoj sikur te ishte goca ime ju betohem qe kocke ngjitur sdo ti leja asaj te perdale qe ngjante si prostitut.

 39. Si nuk mledheni o njerz shkerdhata e me e marr peng at femen me e ba llom.si leni me noll kta gjana ne i fmi aq tvogel.si shiptari ban cdo gja jashteti e nshipni ska beth me kap i putan si kja peng.jeni me ju qi nbeth tan.

 40. Do ta ripja per se gjalli e do ti shkulja zemren per e prap nuk do ndjehesha e ngopur….(kanibale)

 41. obobo çfarë do i kisha bërë kësaj mostre po të ma kish rrahur fëmijën mua.Paska qenë boll i duriar ai baba.Le të kalbet në burg e të mësojnë edhe mostrat e tjera që qenia e gjallë nuk rrihet (qoftë njeri apo kafshë )se e mbron ligji.Turp turp

 42. … njerez … ju lutem , ktheni ne jete DENIMIN ME VARJE …. kjo P… Robshe femer …po tja beje femijes tim .. nuk di cdo kush ngjare ,po ta merrja vesh … jo me ,te shihja pamjet … do e coja ne VARR te gjalle kete njeri makaber … o buce rrugesh .. kush te jep te drejten per kopesht ty … se lot ,po me dalin nga rrenqethja e mishit ..moj kurve …. se na thyeve shpirtin e prindit me kto gjera … Terhiqe zvarre rrugve ket buce te keqe … o shtet .. qe mos qofsh dhe ti kurre , se njesoj jeni …. makabritet ne 2016 …. o zot .. perpije dhe coje 10 pash nen dhe kete maskarallek …

 43. ba me kene une prindi I Ketij femije, shkoj e rrahi njihere mire e mire, e torturoj e ia shkul floket. Mandej e baj sakat per tan jeten

 44. Per turp ta ken!!! Un Faliminers Zotit kam tre femij dhe dy ne kopesht i kam por sheqyr qe nuk jetojm ne shqiperi por te mi ndodh kjo gje femive ligjin e bej vet qe nuk ka spital qe shpeton ate zonje ose Zoteri qe me rraf femit ne kete menyr barbareee

 45. Po te isha un babai i keti engjelli nuk do pyes fare per ligjin ligji do isha vet do ja qaja mishin me thik dhe do i fusja kryp kesaj kurves mutit keshtu nuk do ndhnin me keto gjera per tue ta ken edhe kopsht privata

 46. Nje plere, nje njeriu i peshtire, nje psikopate, e pacipe, nje bushter, nuk mund te them me shume per ate cope mishi, por pas kesaj qe pashe besoj qe shume vite ti kaloje ne burg e mos pafte asnje here dite te mbare, i cojme femijet per edukim e jo per ti rrahur nje cope plere si puna e asaj edhe shume te tjera si ajo. Ne dore te ketyre jemi e sdo e bejne piken e hajrit e mos e befshin asnje here. Te keqijat me te medha te ndodhshin e po e them me gjithe zemer, eshte hera e pare qe po uroj te keqen dikujt, por pas kesaj qe pashe meriton me te keqijat ne kete jete…

 47. Turp, turp, kjo drejtoresh duhet të jep pergjegjesi per dhune ndaj femijeve, te largohet urgjent. Mizerie, mizerie!!!!!

 48. kshu esht kur futem kto palo injorante fshatare hesapi bejn edukatoret pa asnje lloj kualifikimi!!! shpifsire e dreqit! qenie e eger !

 49. Vdeksh moj kurve mos bushter moj sdi cte them se ti je moster …tu tha fshinte duart..kjo eshte arsyeja e vetme qe ube nuk e coje femijen tim ne cerdhe..po pres te ritet pak qe te tregoje nese e rrahin…po mire qe i rrahin po dhe bebelinot gjithe diten pa nderuar ja lene

 50. Vdeksh o zot….nuk do cfare te them…jemi ne gjendje shoku te traumatizuar….po te kishte qene djali im do kaloja ne ekstrem…me vjen sh keq familjen e djalit te vogel,uroj ta kaloni sa me shpejt kte traume ju edhe djalii….ndersa ajo se meriton burgun por varje

« Kthehu Rifresko