-U tha në Opinion

Shkullaku: Policia veproi mirë që s’ndërhyri gjatë thirrjeve antishqiptare


               Publikuar në : 21:34 - 08/11/18 |
b.f

Gazetari Armand Shkullaku, të enjten, deklaroi se Policia e Shtetit ka vepruar shumë mirë që nuk ka ndërhyrë në kohën kur zhvillohej ceremonia mortore e Kostandin Kacifas, gjatë të cilës u lëshuan edhe thirrje antishqiptare.

Shkullaku u shpreh në studion e emisionit “Opinion”, se pavarësisht kësaj, ka ardhur koha që kryeministri shqiptar duhet të tregojë prezencën e shtetit dhe jo të lëshojë shprehje nacionaliste në rrjetet sociale.

 

Pas