InstaBIZ

Shkruajnë për të dashurën e tij shtatzënë, Majk nxehet keq me mediat, ja si reagon

               Publikuar në : 22:29 - 12/01/18 |
Gerta

Ai është shpesh herë në qendër të vëmendjes së mediave, për shkak të jetës së tij personale. Bëhet fjalë për këngëtarin kosovar Majk. Pas ndarjes nga Majlinda, me të cilën ka një djalë, Majk prej kohësh nisi një lidhje dashui e me një tjetër bukuroshe, Melita Nushin.

Kur gjithçka duket se shkonte si normalisht, një foto që qarkullojë në mediat kosovare, bëri bujë, pasi Majk u fotografua duke dalë bashkë me Melitën nga një klinikë, ndërsa u aludua se ajo mund të jetë shtatzënë.

Kështu “Express” ka kontaktuar Majkun dhe e ka pyetur nëse është e vërtetë që Melita është shtatzënë, por reperi është nervozuar dhe ka kërkuar të mos përzihen në jetën e tij private. “Po çfarë të vërteta, edhe nuk ju intereson as juve as askujt”, është shprehur reperi

Pas