-Sociale, Aktualitet, Te Fundit

Shiu i dendur në Divjakë rrëzon pishat dhe thyen shtyllat, stakohet energjia elektrike

Rrebeshi i shiut ka bërë dëme të shumta në Divjakë gjatë natës së shkuar: Zona e Divjakës për këtë shkak nuk furnizohet sot me energji elektrike.

Shumë pisha janë rrëzuar duke marrë me vete linja dhe shtylla elektrike.

OSHEE njoftoi se dëmet gjatë natës kanë qënë të shumta dhe grupet e punës kanë dalë në terren për rikthimin sa më shpejt të energjisë elektrike.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko