Në Opinion

Shikoni video-t/ Ja çfarë ndodhi pas kamerave


               Publikuar në : 22:46 - 03/12/18 |
b.f

Mbrëmjen e kësaj të hëne në emisionin ‘Opinion’ po diskutohet për ‘të zhdukurit pa lënë gjurmë në Vlorë’.

Të ftuar në panel janë një grup me gazetarë të kronikës së zezë dhe analistë.

Teksa emisioni po transmetohet në ekranin e TV Klan, ndiqni në video atë se çfarë ndodhi pas kamerave të emisionit vetëm pak minuta përpara se të fillonte transmetimi.

Shiko videot:

Pas