-Kronikë, Kryesore

Sherr me thika në Lungomare, raportohet një i plagosur

Një sherr me thika mes disa personave ka ndodhur mbrëmjen e sotme në një lokal në zonën e Lungomares në Vlorë.

Mësohet se një person ka mbetur i plagosur. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka rrethuar zonën, ndërsa vijon puna për identifikimin e personave të përfshirë në konflikt.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko