Bota

SHBA, të shtëna me armë në një lokal në Los Angelos


               Publikuar në : 09:49 - 08/11/18 |
el ida

Të shtëna me armë janë regjistruar në një në Los Angeles të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.  Një person i armatosur ka hyrë në lokal dhe ka qëlluar mbi njerëzit që gjendeshin brenda. Mediat raportojnë për rreth 30 të shtëna dhe disa të plagour.

 

Pas