-U tha në Opinion

Shakohoxha i thotë Robert Alisë: Si mund të qëndronte një vajzë me ty, kur ishe 30-vjeç

               Publikuar në : 22:33 - 13/02/18 |
rel d

Komentatori i sportit, Dritan Shakohoxha në momentin që ka parë një foto të këngëtarit Robert Aliaj në moshën 30-vjeçare, i është drejtuar duke e pyetur me humor: se si mund të qëndronte një vajzë me të, me një portret të tillë në atë moshë?

Shakohoxha theksoi në studion e emisionit ‘Opinion’ se njeriu duhet të mbajë vetën, pasi estetika e dikujt ka shumë lidhje edhe me humorin e atij që takon apo një bashkëbiseduesi të rastësishëm, si dhe ndonjë kolegu në punë.

Nga ana tjetër, artisti Robert Aliaj, sqaroi se pamja estetike e një personi nuk e shqetëson aspak, përkundrazi tha ai, sfida është për të zbuluar tek dikush bukurinë e brendshme./OPINION.AL

 

Pas