-Kronikë, Aktualitet, Te Fundit

Sekuestrohet kokainë në Itali, arrestohet një shqiptar

Policia italiane ka arrestuar një shqiptarë në Breshia, të cilit ju gjend një sasi prej 20 kg lëndë narkotike.

Agjentët e antidrogës kishin disa kohë që e mbanin në vëzhgim shqiptarin, ndërkohë që ditën e djeshme është bërë e mundur kapja e tij në flagrancë.

Gjatë kontrollit të ushtruar në apartamentin e tij, janë gjetur 5 kg kokainë dhe 15 kg kanabis sativa.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko