-Jetë dhe Stil

Seksi treshe? Ja çfarë thotë Sara Kapo

               Publikuar në : 21:11 - 13/01/18 |
m.b

Së fundi është rikthyer sërish në vëmendje, pas publikimit të klipit të saj. Natyrë kontroverse, Sara Kapo arrin të përbëjë lajm me çdo dalje të saj, ndërsa flet në mënyrë të hapur për seksin dhe tema të tjera shpesh të konsideruara tabu.

Pas surprizës që i ati dhe e ëma i bënë në emisionin “Rudina”, Sara ka qenë e ftuar në një tjetër emision dhe këtë radhë ka dhënë përgjigjen e saj për seksin treshe. A e ka provuar? “Edhe po, edhe jo”, ka thene Sara. Ndiqni videon me poshte!

 

Pas