InstaBIZ, Te Fundit

Sasa i zbulon një sekret Arian Çanit: Ishe me shumë vajza në klub, më ke gjuajtur!

E ftuar në emisionin Zonë e Lirë, gazetarja e cila vuan nga një sëmundje e rrallë, Sasa, pasi ka bërë apel që ta ndihmojnë që të arrij të shërohet, ka shkëmbyer edhe disa batuta me Arian Çanin. Ajo i ka treguar se ata janë takuar shumë kohë më parë në një klab në Prishtinë. Por Arian Çani i është përgjigjur se nuk e mbante mend.

sasa

Më tej Sasa i ka zbuluar Çanit një sekret ku i ka thënë se “mbaj mend që ke qenë në klub me shumë femra”. Po ashtu me humor Çani e pyet nëse e kishte ngacmuar, dhe ajo u përgjigj që po, por Sasa nuk ja kishte varur. “Sasa po të gjuajta zemër, të gjuajta kur të takova”,- e pyeti Çani.  Më gjuajte pak, por nuk ta vara”, ju përgjigj Sasa.

Gazetarja kosovare bëri apel për ndihmë, pasi për kurimin e saj duhetn akoma edhe 20 mijë euro./opinion.al

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko