InstaBIZ

Sara Hoxha publikon foto me djalin, Ledioni komenton, por më pas e fshin komentin

Sara Hoxha ka publikuar një foto me djalin e saj London Noor.

Trashëgimtarja e Top Media sërish është kujdesur të mos tregojë fytyrën e vogëlushit.

‘Të dëgjo, është vështirë të jesh fëmijë’-shkruan Sara në foton, ku duket se shikon me adhurim të voglin e saj.

Reagimi i Ledionit,babait të London, tërhoqi vëmendje. Ai ka shkruar ‘Fillove dhe ti me bebin me kuriz’. Dhe brenda pak sekondash komenti është zhdukur

 

screenshot-30_1492694367-3246373

screenshot-29_1492694378-6299205

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko