InstaBIZ

Sara Hoxha mendon për plazhin, shikoni çfarë bën kur djali është në gjumë

Tre muaj më parë ajo solli në jetë fëmijën e parë dhe si një vajzë e re nuk mund të lerë pas dore format trupore.

Sara Hoxha, njihet si një nga vajzat që me mundim ka mundur të ketë një trup me linja normale. Por pas lindjes së London Noor u rrumbullakos sërish.

Pavarësisht kësaj Sara është një vajzë me shumë vullnet. Orët e para të mëngjesit e gjejnë atë mbi pistën e vrapit në palestër. Së shpejti vjen vera dhe ajo duhet të jetë në super formë.

17440062-10208528942357206-1005211841-n_1490000299-7227586

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko