InstaBIZ

Sara Hoxha ka një mesazh prekës: 20 vite më parë unë dhe Lori shihnim se si babai jonë ndiqte ëndrrat

               Publikuar në : 18:40 - 13/02/18 |
Gerta

Trashëgimtarja e Top Channel  Sara Hoxha ka uruar ditën e sotme 20 vjetorin e Top Albania Radio.

Mesazhi ishte për themeluesin e Top Medias, babain e saj të ndierë Dritan Hoxhën. Në këtë dedikim prekës Sara ka shkruar: “Kur ishim fëmijë unë dhe Lori shikonim sesi babai jonë ndiqte ëndrrat e tij në Top Albania Radio. 20 vjet më vonë London është duke bërë të njëjtën gjë si ne,”-përfundon Sara postimin e saj prekës./Opinion.al

 

Pas