InstaBIZ

“Sa debile, ça mban o dhe?” si i përgjigjet këngëtarja shqiptare ndjekëses


               Publikuar në : 19:35 - 12/01/19 |
el ida

Veç muzikës, aktrimi është një tjetër talent i Rozana Radit për të cilin jemi të gjithë dëshmitarë.

Moderatorja dhe këngëtarja është treguar gjithnjë e hapur për ndjekësit e saj, ndërsa është nga ata personazhe që bën mirë të mos i ngacmosh.

Rozana publikoi një tjetër video, pjesë të projektit të saj “Femzanat”, në të cilën tregon një situatë të sikletshme me një polic.

Por një prej ndjekëseve duket se nuk e pëlqen aspak këtë nismë të saj. “Pah sa debile këto, ça mban o dhè”, shkroi një komentuese.

Këto fjalë e bënë Rozanën të reagojë duke shkruar:

“Po dhe nëse s’e ka kuptuar se ndoshta e ka të vështirë ta kuptojë… Si ka mundësi zonja…juve si ju mban toka, vertikalisht apo horizontalisht?”.

Pas