InstaBIZ

“Sa bukur Mario”! Grimeri i Kim Kardashian vjen në Shqipëri

               Publikuar në : 22:02 - 12/01/18 |
Gerta

Familja e famshme Kardashian ka edhe një grimer me prejardhje shqiptare.
Bëhet fjalë për Mario Dedivanovic, i cili njihet si grimeri personal i yllit televiziv, Kim Kardashian.
Përmes një videoje që kishte postuar kohë më parë në rrjete sociale, Mario ishte bërë senzacion në Internet.
Derisa po grimonte Kimin, ai e mësonte atë të flas shqip, duke thënë fjalët “Sa bukur, Mario”.
Në llogarinë e tij në Instagram, Mario ka konfirmuar se do të jetë pjesëmarrës në Shqipëri në eventin “Oda” dhe në një intervistë ekskluzive për emisionin “Xing me Ermalin” në ekranin e TV Klan.
“Sa bukur 🖤♥️. Shumë entuziast të jem në Shqipëri, javën e ardhshme ”, ka shkruar Mario në Instagram.

 

Sa bukur 🖤♥️. So excited to be in Albania next week 😉🇦🇱

A post shared by MAKEUP BY MARIO (@makeupbymario) on

Pas