InstaBIZ

Rudina Magjistari habitet, e ftuara i shkon zbathur në studio


               Publikuar në : 17:55 - 16/04/18 |
Gerta

Një situate e çuditshme ka ndodhur sot ne emisionin e Rudina Magjistarit teksa një nga të ftuarat ka ardhur me këmbe zbathur. Kjo i ka rene ne sy Rudinës dhe e ka pyetur se perse erdhi zbathur ne emision. Aktorja e teatrit Egla Ceno i është përgjigjur se kishte qene gjithë ditën në punë dhe kishte veshur një pale atlete që nuk shkonin me fustanin për të ardhur në studio dhe vendosi që të mbante fustanin qe i pelqente shumë dhe të vinte zbathur.
Rudina u shpreh e habitur dhe i tha se vetëm një artiste mund ta bënte një veprim te tille. Egla është duke përgatitur dramën e saj “Natën ma” me regji te Ema Andreas që do të shfaqet në teatrin e Metropolit.

Pas