-Kronikë, Aktualitet, Te Fundit

Rrezohet nga ballkoni, 29-vjecari ne gjendje te rende 

 

 
Një i ri ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin “Nënë Tereza” në kryeqytet, pasi ka rënë nga ballkoni i banesës ku jetonte.Ngjarja ka ndodhur një ditë dhe të dhënat e para flasin për një aksident.
Rreth orës 3:50 të mëngjesit, i riu ka rënë nga ballkoni i pallatit “Midarol”, ku jetonte, në rrugën e “Shefqet Kuka”, në zonën e Fresut.Ai është dërguar në spital ku dhe po merr ndihmë mjekësore. Materialet për rastin u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tirane.
Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko