InstaBIZ

Rozana Radi pranon për herë të parë lidhjen e dashurisë, ja çfarë thotë për partnerin

E ftuar në emisioni e Rudina Magjistarit, Rozana Radi ka pranuar që eshte në një lidhje. Ajo ka pohuar se i dashuri i saj punon në Prokurori por nuk është prokuror. Ajo nuk ka zbuluar shumë të dhëna për marrëdhënien e saj. Por një detaj të cilën Rozania e veçoi per te dashurin e saj me profesion oficer policie tha se ai ka sens humori njësoj si i ati i Rozanës. “Po jam në një lidhie dhe nuk e mohoj. Në kemi disa vite që e njihemi. Jam njeri me këmbë në tokë dhe po jetoj jetën. Ai është njeri me sens humori. Tek 70% ai ka karakterin e tim eti. Nuk jam njeri që bej plane, por nuk kam marrë një propozim e pres dhe bejos se eshte normale. Ne nuk i ndërhyjme njëri­ tjetrit tek gjerat shumë personale’ tha Rozana.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko