Kryesore

Robert Aliaj fotografon Fevziu me shkop/ Ja çfarë ndodhi sonte pas kamerave në “Opinion”

               Publikuar në : 22:30 - 13/02/18 |
Gerta

Mbrëmjen e sotme emisioni Opinion i është larguar paksa aktualitetit duke ardhur në ekranin e TVKLAN me një temë interesante: “Si të mbetemi të rinj”, e cila po trajtohet me një panel të plotë prej 8 personash.
Në parapakuintat e emisioni ‘Opinion’ janë regjistruar disa momente pikante në dhomën e grimit dhe në studio. Në videot më poshtë shihet Robert Aliaj teksa fotografon drejtuesin e emisionin Blendi Fevziun me shkopin e tij. Po ashtu në dhomën e grimit ndodhen dy të ftuarat Balina Bodinaku dhe Ori Kuçi të cilat duket se kanë mbaruar punë me grimin dhe janë në pritje për t’u futur në studion.
Ndiqni më poshtë disa momente nga pas kamerave të Opinionit./G.Z-opinion.al

Pas